Energiatakarékos háztartások Pest megyében

 Kategória: hírek
Várunk az ingyenes info-napokra a Fenntarthatóság Felé Egyesület standjánál!
MIKOR: 2021. augusztus 20., 16-20 óráig
HOL: KIS-TÓ KÖRNYÉKE , Monor
Csökkentenéd a rezsiszámlát? Felújítasz? Építkezel? Zöldítenéd a háztartásod?
Szeretettel várunk minden érdeklődőt
a standunkhoz, ahol „Energiatudatos háztartások” kiállításunkból sok hasznos tippet kaphatsz hőszigetelés, energiatakarékos hűtés-fűtés, vízmelegítés, nagygépek, kütyük és megújuló energiás berendezések (napelem, napkollektor, hőszivattyú) témákban. Kicsiknek és nagyoknak szóló klímavédelmi játékok, kvízek, ingyenes háztartási energetikai tanácsadás és ismeret-terjesztő kiadványok várnak
standunknál egész nap!
KEHOP-5.4.1-16-2016-00789 pályázat, szemléletformáló sátor fesztiválokon.
Legutóbbi cikkek